Oferta dla firm

image

Działalność w zakresie sprzedaży gazu ziemnego pod marką AVIA dla klientów biznesowych jest realizowana poprzez spółkę UNIMOT ENERGIA i GAZ, która jest częścią Grupy Kapitałowej UNIMOT.

Spełniamy wszelkie wymogi i regulacje prawne niezbędne do bezpiecznej sprzedaży paliwa gazowego dla firm.

Zmień sprzedawcę na UNIMOT ENERGIA I GAZ

Jesteśmy koncesjonowanym sprzedawcą paliwa gazowego wysokometanowego (grupa E), dla taryf W1 – W7.
Naszą ofertę kierujemy do Klientów w całej Polsce, przyłączonych do sieci gazowej w ramach możliwości wyboru sprzedawcy, którą oferuje rynek. Sprawdź, co możesz z nami zyskać dzięki zmianie sprzedawcy gazu.

 

image

Optymalizacja kosztów gazu ziemnego

Obniż koszty gazu ziemnego dzięki niższym cenom, dopasowanym do profilu działalności Twojej firmy. Im więcej wiemy o tym, jak działa Twoja firma, tym lepszą cenę możemy zaproponować. Przekazane informacje procentują większym zyskiem. W ramach współpracy możesz skorzystać zarówno z oferty ze stałą ceną na wybrany okres lub zdecydować się na inne produkty gazowe dla biznesu.

image

Stawiamy na współpracę partnerską

W ramach umowy z nasza firmą Zyskujesz Indywidualnego Doradcę, który będzie czuwał nad prawidłowym przebiegiem współpracy. Wesprze Cię także swoją wiedzą i doświadczeniem w sprawach formalnych oraz technicznych.

image

Gwarancja bezpiecznej współpracy

W ramach umowy otrzymasz gwarancję stabilności ceny oraz dostaw gazu do swojej firmy. Zabezpieczymy również Twoje oczekiwania – przez 3 miesiące możesz sprawdzić, czy wybrana przez Ciebie cena nie wzrosła. Jeżeli nie spełnimy tych oczekiwań, możesz rozwiązać umowę.

Naszym Klientom zapewniamy kompleksową obsługę energetyczną, gwarantując niezmienną cenę, stabilność dostaw oraz płatności za rzeczywiste zużycie gazu w trakcie trwania umowy.

obrazek

Po więcej informacji zapraszamy na stronę spółki UNIMOT ENERGIA i GAZ. 

Connection failed: Access denied for user 'wordpress'@'localhost' (using password: YES)