RELACJA Z 22 EDYCJI KONFERENCJI WALLSTREET

Data publikacji: 28.05.18

image

W dniach 25 – 27 maja 2018 r. już po raz szósty Unimot uczestniczył w największej konferencji dla inwestorów indywidualnych zorganizowanej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbyła się w Karpaczu w Hotelu Gołębiewski.

Unimot aktywnie wziął udział w konferencji prezentując się na Forum Akcjonariat oraz uczestnicząc w Targach Twoje Inwestycje.

Podczas Forum reprezentanci spółki: Przewodniczący Rady Nadzorczej, Adam Sikorski i Prezes Zarządu, Maciej Szozda, zaprezentowali Unimot, największego niezależnego polskiego importera paliw wraz z szeregiem przewag konkurencyjnych oraz plany na przyszłość. Przedstawione zostały też wyzwania przed jakimi w IV kw. 2017 r. i I kw. 2018 r. musiała stanąć spółka.

W Targach oprócz przedstawicieli organów spółki uczestniczył Zespół Relacji Inwestorskich: Joanna Siedlaczek – Dyrektor ds. Relacji Inwestorskich i Paweł Jamski – Specjalista ds. Rynków Finansowych. Podczas dwóch godzin trwania targów wszyscy przedstawiciele spółki indywidualnie rozmawiali z inwestorami odpowiadając na ich pytania dotyczące Grupy Unimot i rynku paliw płynnych.

Prezes Maciej Szozda udzielił wywiadów dla Polskiej Agencji Prasowej i Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.

Podczas Konferencji WallStreet przyznane zostały także nagrody Herosi Rynku Kapitałowego. Już po raz kolejny Unimot został nominowany do tej nagrody. Znalazł się w gronie dwunastu spółek, które prowadzą najlepsze relacje inwestorskie skierowane do inwestorów indywidualnych. Nominacja ta jest docenieniem naszego wkładu w promowanie najwyższych standardów komunikacji

Prezentacja z konferencji dostępna jest na stronie internetowej: link

Zapis audio z Forum Akcjonariat: link

Konferencja WallStreet to największa tego typu konferencja w tej części Europy. Służy spotkaniom inwestorów indywidualnych z przedstawicielami środowisk związanych z rynkiem kapitałowym takimi jak: inwestorzy instytucjonalni, emitenci, analitycy, dziennikarze i przedstawiciele instytucji rynku kapitałowego. Jest to przede wszystkim miejsce na osobiste zapoznanie się ze spółkami w niej uczestniczących, ale także umożliwia uczestnictwo w panelach dyskusyjnych i wykładach tematycznych prowadzonych przez znane osoby i instytucje rynku kapitałowego. Konferencja organizowana była już po raz 22.

Polecamy również

30 sklepów SPAR na stacjach paliw AVIA

Aż 30 sklepów SPAR na stacjach paliw AVIA Nowe sklepy w 4 województwach Liczba sklepów...

29 listopada 2022

Zobacz więcej

Wyniki UNIMOT S.A. za III kwartał 2022 r.

UNIMOT S.A., notowany na GPW w Warszawie niezależny importer paliw ciekłych i gazowych,...

16 listopada 2022

Zobacz więcej

Grupa Unimot inwestuje w logistykę kolejową i ustala warunki zakupu udziałów spółki Olavion

Grupa Unimot, multienergetyczna grupa kapitałowa i lider wśród niezależnych importerów paliw w...

14 listopada 2022

Zobacz więcej