Adam Sikorski mówił o przywództwie w biznesie

Data publikacji: 11.03.16

image

Przewodniczący Rady Nadzorczej UNIMOT S.A. – Adam Sikorski był prelegentem konferencji pod hasłem „Sukces – sztuka i nauka budowania relacji w pracy, biznesie i w domu”. Spotkanie odbyło się 10 marca w auli Wydziału Zarządzania Politechniki Częstochowskiej.

Konferencja była skierowana głównie do przedsiębiorców, menedżerów i osób zarządzających, ale także do studentów i wszystkich zainteresowanych tematyką rozwoju osobistego. Adam Sikorski, wieloletni praktyk biznesu i licencjonowany trener Zespołu Johna Maxwella, omówił temat przywództwa. Bazując na własnych doświadczeniach, przybliżył najważniejsze elementy bogatego programu Johna Maxwella i zaakcentował konieczność nieustannego rozwoju w zakresie komunikacji biznesowej. Z kolei zaangażowanie w rozwój zawodowy było tematem wystąpienia Dariusza Sikorskiego – specjalisty w dziedzinie motywacji.

Gościem specjalnym spotkania był światowej sławy specjalista z zakresu komunikacji – dr Robert A. Rohm. Amerykański mówca przeprowadził inspirujące warsztaty z zakresu relacji międzyludzkich i stylów zachowania. Uczył, jak rozpoznawać modele ludzkich zachowań i na tej podstawie kształtować dobre relacje w życiu zawodowym i prywatnym. Każdy uczestnik miał okazję rozpoznać własny model zachowania oraz dowiedzieć się, jak wykorzystać swój potencjał.

Spółka UNIMOT była głównym sponsorem eventu, nad którym honorowy patronat objął Prezydent Miasta Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk. Za okazaną pomoc, wkład i zaangażowanie w organizację Spółka otrzymała wyróżnienie. Organizatorami konferencji były Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie oraz Wydział Zarządzania Politechniki Częstochowskiej.

Fot. UM Częstochowy

Polecamy również

30 sklepów SPAR na stacjach paliw AVIA

Aż 30 sklepów SPAR na stacjach paliw AVIA Nowe sklepy w 4 województwach Liczba sklepów...

29 listopada 2022

Zobacz więcej

Wyniki UNIMOT S.A. za III kwartał 2022 r.

UNIMOT S.A., notowany na GPW w Warszawie niezależny importer paliw ciekłych i gazowych,...

16 listopada 2022

Zobacz więcej

Grupa Unimot inwestuje w logistykę kolejową i ustala warunki zakupu udziałów spółki Olavion

Grupa Unimot, multienergetyczna grupa kapitałowa i lider wśród niezależnych importerów paliw w...

14 listopada 2022

Zobacz więcej