Adam Sikorski prelegentem moskiewskiej konferencji o LPG

Data publikacji: 04.12.15

image

Przewodniczący Rady Nadzorczej UNIMOT S.A. był prelegentem międzynarodowej konferencji w Moskwie, odbywającej się w dniach 3-4 grudnia. Adam Sikorski opowiedział o formułach cenowych na polskim i europejskim rynku LPG.

Adam Sikorski, jako ceniony ekspert rynku LPG, był jednym z prelegentów konferencji „Rosyjski rynek LPG: nowe perspektywy rozwoju”. Konferencja odbyła się już po raz 6., w Moskwie, i zgromadziła przedstawicieli czołowych firm z branży gazowniczej na rynku wschodnioeuropejskim.

Jedna z kluczowych kwestii konferencji dotyczyła dystrybucji gazu płynnego. W pierwszej sesji omówiono trendy na światowym rynku gazu płynnego, w szczególności kwestie handlowe. Tematem wystąpienia Pana Adama były zmiany cenowe LPG na rynku europejskim. Ponadto podjęto tematy: wielkości produkcji LPG, zmian cenowych produktu, dostaw wewnętrznych, rynków eksportowych, polityki cenowej na następne lata oraz zastosowania LPG w transporcie i ogrzewaniu.

W konferencji wzięli udział przedstawiciele firm: Thomson Reuters, Gazprom, FAS, Belorusneft, SIBUR, Eastern Gas, Chemcourier, VCIOM, Novatek, Kaustik, Trans Polska, Vostok, GASBERRY i wielu innych.

Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć ze spotkania.

Polecamy również

30 sklepów SPAR na stacjach paliw AVIA

Aż 30 sklepów SPAR na stacjach paliw AVIA Nowe sklepy w 4 województwach Liczba sklepów...

29 listopada 2022

Zobacz więcej

Wyniki UNIMOT S.A. za III kwartał 2022 r.

UNIMOT S.A., notowany na GPW w Warszawie niezależny importer paliw ciekłych i gazowych,...

16 listopada 2022

Zobacz więcej

Grupa Unimot inwestuje w logistykę kolejową i ustala warunki zakupu udziałów spółki Olavion

Grupa Unimot, multienergetyczna grupa kapitałowa i lider wśród niezależnych importerów paliw w...

14 listopada 2022

Zobacz więcej