Energia od UNIMOT nawet o 50% tańsza niż u sprzedawców rezerwowych

Data publikacji: 18.09.18

image

Klienci, którzy stracili swoich dostawców energii, nie muszą korzystać z usług sprzedawców rezerwowych. Należąca do Grupy UNIMOT spółka UNIMOT Energia i Gaz oferuje dostawy energii nawet o 50% taniej.   

W związku z komunikatami kolejnych sprzedawców o zakończeniu działalności związanej ze sprzedażą energii elektrycznej, klienci tych firm, w celu utrzymania ciągłości dostaw, zmuszeni są do zawierania umów ze sprzedawcą rezerwowym. Jednocześnie dostają też znacznie gorsze warunki cenowe. Wychodząc naprzeciw tego typu klientom, spółka UNIMOT Energia i Gaz uruchomiła specjalną ofertę handlową, która zawiera najbardziej atrakcyjne ceny na rynku.

– Postanowiliśmy chronić klientów, którzy w ostatnim czasie stracili swoich sprzedawców energii, przed narażeniem ich na wysokie opłaty – twierdzi Marcin Ludwicki, Prezes UNIMOT Energia i Gaz  Sp. z o.o. – Warunki cenowe w umowach rezerwowych są bowiem o wiele gorsze niż w zwykłych umowach handlowych. Dlatego w naszej ofercie proponujemy ceny nawet do 50% niższe od cen sprzedawców rezerwowych, dzięki czemu klienci mogą utrzymać wysokość opłat za energię na zbliżonym do dotychczasowego poziomie.

Nowa oferta UNIMOT EiG jest dedykowana klientom biznesowym. Oprócz niższych cen, Spółka gwarantuje bezpieczeństwo i stabilność dostaw.

Przypomnijmy, że UNIMOT Energia i Gaz jest doświadczonym podmiotem, o ugruntowanej pozycji rynkowej. Spółka jest częścią multienergetycznej Grupy Kapitałowej UNIMOT, która zaopatruje klientów biznesowych w paliwa ciekłe, gazowe i energię elektryczną.

W celu skorzystania z atrakcyjnej oferty UNIMOT EiG należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Spółki, mailowo: kontakt@unimot-eig.pl, lub telefonicznie: 58 380 31 38. Zapraszamy też na stronę Spółki, gdzie znajdują się szczegółowe informacje.

Polecamy również

30 sklepów SPAR na stacjach paliw AVIA

Aż 30 sklepów SPAR na stacjach paliw AVIA Nowe sklepy w 4 województwach Liczba sklepów...

29 listopada 2022

Zobacz więcej

Wyniki UNIMOT S.A. za III kwartał 2022 r.

UNIMOT S.A., notowany na GPW w Warszawie niezależny importer paliw ciekłych i gazowych,...

16 listopada 2022

Zobacz więcej

Grupa Unimot inwestuje w logistykę kolejową i ustala warunki zakupu udziałów spółki Olavion

Grupa Unimot, multienergetyczna grupa kapitałowa i lider wśród niezależnych importerów paliw w...

14 listopada 2022

Zobacz więcej