ENERGOGAS nabiera mocy – zmiana wizerunku spółki

Data publikacji: 25.04.16

image

Jedna ze spółek należących do Grupy UNIMOT odświeżyła swój wizerunek. Zmianę logo i jego unowocześnienie można zobaczyć na nowej stronie internetowej, która właśnie wystartowała.Odświeżony wizerunek to połączenie tradycji z nowoczesnością.

Odświeżenie wizerunku spółki EnergoGas ma za zadanie wyróżnienie jej na bardzo konkurencyjnym rynku energii elektrycznej. Logo i nazwa firmy zostały poddane zmianom graficznym, ale podstawowym założeniem było zachowanie kolorystyki oraz bezpośredniego nawiązania do identyfikacji wizualnej Grupy UNIMOT. Stąd też utrzymana kolorystyka oraz kształt sygnetu towarzyszącego logo, który został  uproszczony  zgodnie z  najnowszymi trendami.

Wraz z prezentacją nowego logotypu, spółka EnergoGas uruchomiła także nowy serwis internetowy, który zawiera wiadomości o spółce oraz jej ofertę. Serwis jest nowoczesny i responsywny, czyli zaprojektowany w taki sposób, aby poprawnie wyświetlał się na tradycyjnych komputerach PC, ale również na urządzeniach mobilnych, takich jak smartfony i tablety.

Nowy logotyp i serwis internetowy to pierwszy etap działań marketingowych spółki EnergoGas. Efekty można obejrzeć pod adresem www.energogas.pl. Zapraszamy!

Polecamy również

30 sklepów SPAR na stacjach paliw AVIA

Aż 30 sklepów SPAR na stacjach paliw AVIA Nowe sklepy w 4 województwach Liczba sklepów...

29 listopada 2022

Zobacz więcej

Wyniki UNIMOT S.A. za III kwartał 2022 r.

UNIMOT S.A., notowany na GPW w Warszawie niezależny importer paliw ciekłych i gazowych,...

16 listopada 2022

Zobacz więcej

Grupa Unimot inwestuje w logistykę kolejową i ustala warunki zakupu udziałów spółki Olavion

Grupa Unimot, multienergetyczna grupa kapitałowa i lider wśród niezależnych importerów paliw w...

14 listopada 2022

Zobacz więcej