Unimot wprowadza własną kartę flotową do sieci stacji paliw AVIA

Data publikacji: 11.04.22

image

Grupa Unimot uruchomiła program flotowy na zarządzanych przez Grupę stacjach AVIA. Oferuje klientom dwa rodzaje kart flotowych – przedpłaconą i kredytową.

AVIA Card jest przeznaczona dla klientów biznesowych i instytucjonalnych, którzy szukają skutecznych sposobów na optymalizację kosztów związanych z zakupem paliw, a także cenią sobie minimum formalności przy zamówieniu karty oraz bezpieczne transakcje bezgotówkowe, realizowane w systemie online.

Jako wieloletni gracz na rynku paliwowym w Polsce, znamy doskonale preferencje krajowych klientów i wiemy, że atutem naszej karty flotowej są bardzo atrakcyjne rabaty, które możemy zaoferować, w związku z tym, że jesteśmy największym niezależnym importerem paliw w Polsce – mówi Robert Nowek, dyrektor zarządzający siecią AVIA w Polsce i w Ukrainie, Grupa Unimot. – Jestem także przekonany, że dzięki współpracy z doświadczonymi partnerami, w przyszłości polskie stacje AVIA zarządzane przez Unimot będą mogły obsługiwać zagranicznych klientów, a polscy przedsiębiorcy będą mogli bezgotówkowo rozliczać się na stacjach AVIA za granicą.

W pierwszym etapie rozwoju karty flotowej AVIA Card w Polsce klienci biznesowi otrzymają możliwość zamówienia karty z limitem kupieckim oraz karty przedpłaconej. Same karty będą mogły zostać spersonalizowane lub wydane w wariancie na okaziciela. Każda transakcja będzie musiała zostać potwierdzona PIN-em. W kolejnych etapach rozwoju przewidywana jest także wirtualizacja karty AVIA Card, czyli zamiana tradycyjnej, fizycznej karty plastikowej na kartę wirtualną, podpiętą do aplikacji mobilnej. Grupa Unimot będzie także intensywnie rozwijać dział floty AVIA Card, dzięki czemu każdemu klientowi z limitem kredytowym przydzielony zostanie opiekun, do którego będzie mógł zwrócić się o pomoc 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Zdajemy sobie sprawę, że rynek kart flotowych w Polsce jest dobrze rozwinięty. Jesteśmy przekonani, że nasze indywidualne podejście do partnerów biznesowych i wyjątkowa elastyczność zapewnią nam sukces w rozwoju karty AVIA Card – dodaje Robert Nowek.

Oferta AVIA Card skierowana jest do przedsiębiorców, stowarzyszeń i fundacji, jednostek budżetowych (np. gmin), a także osób prowadzących gospodarstwo rolne.

 

Więcej informacji: http://aviacard.pl/

Polecamy również

30 sklepów SPAR na stacjach paliw AVIA

Aż 30 sklepów SPAR na stacjach paliw AVIA Nowe sklepy w 4 województwach Liczba sklepów...

29 listopada 2022

Zobacz więcej

Wyniki UNIMOT S.A. za III kwartał 2022 r.

UNIMOT S.A., notowany na GPW w Warszawie niezależny importer paliw ciekłych i gazowych,...

16 listopada 2022

Zobacz więcej

Grupa Unimot inwestuje w logistykę kolejową i ustala warunki zakupu udziałów spółki Olavion

Grupa Unimot, multienergetyczna grupa kapitałowa i lider wśród niezależnych importerów paliw w...

14 listopada 2022

Zobacz więcej