Lwy UNIMOT Częstochowa – ze złotym medalem

Data publikacji: 29.06.16

image

Speedrower to dyscyplina sportu, w której startuje klub Lwy UNIMOT Częstochowa. W tej wyjątkowo widowiskowej dyscyplinie sportu, będącej połączeniem wyścigów rowerowych i żużla, rozegrane zostały ostatnio Mistrzostwa Polski Par Klubowych. Impreza odbyła się w Toruniu, a w wielkim finale pomiędzy zespołem Lwy Częstochowa sponsorowanym przez spółkę UNIMOT, a drużyną Wiraż Ostrów Wielkopolski lepsze okazały się „Lwy” zdobywając złoty medal. Po zaszczytne pierwsze miejsce sięgnęła para zawodników Marcin Szymański i Sebastian Paruzel.

„21 lat czekałem na ten sukces, który wywalczyć jest niesamowicie trudno, o czym zapewne wiedzą wszyscy miłośnicy speedrower’u oraz osoby pasjonujące się żużlem” – mówi Janusz Danek Prezes Lwów UNIMOT Częstochowa. „Mieliśmy już złoto dla juniorów w 1998 roku i srebro w 2014 roku, ale dzisiejszy sukces to spełnienie naszych marzeń”  – dodaje Prezes.

Zarząd spółki UNIMOT serdecznie gratuluje klubowi oraz wszystkim osobom, które przyczyniły się do sukcesu, ale przede wszystkim dziękuje zawodnikom, którzy na ten sukces zapracowali.

Polecamy również

30 sklepów SPAR na stacjach paliw AVIA

Aż 30 sklepów SPAR na stacjach paliw AVIA Nowe sklepy w 4 województwach Liczba sklepów...

29 listopada 2022

Zobacz więcej

Wyniki UNIMOT S.A. za III kwartał 2022 r.

UNIMOT S.A., notowany na GPW w Warszawie niezależny importer paliw ciekłych i gazowych,...

16 listopada 2022

Zobacz więcej

Grupa Unimot inwestuje w logistykę kolejową i ustala warunki zakupu udziałów spółki Olavion

Grupa Unimot, multienergetyczna grupa kapitałowa i lider wśród niezależnych importerów paliw w...

14 listopada 2022

Zobacz więcej