Olej napędowy UNIMOT GAZ dostępny w kolejnych bazach

Data publikacji: 20.05.14

image

UNIMOT GAZ S.A. uruchamia sprzedaż oleju napędowego z kolejnych baz paliwowych. Poza Dębogórzem, odbiorcy mogą już zaopatrywać się w ON w Boronowie, a niebawem także w Emilianowie.

Zgodnie z zapowiedzią, UNIMOT GAZ S.A. intensywnie rozwija hurtową sprzedaż oleju napędowego. W bieżącym tygodniu Spółka zwiększa ilość baz, w których udostępni swoje paliwo.

– Jak informowaliśmy miesiąc temu, Spółka pracuje nad zwiększeniem ilości baz udostępniających olej napędowymówi Bogusław Satława, Prezes UNIMOT GAZ S.A. – Od bieżącego tygodnia jest on już dostępny w bazie paliwowej OLPP w Boronowie (woj. śląskie). Kolejną bazą, z której Spółka jeszcze w tym tygodniu rozpocznie dystrybucję ON, będzie Emilianów w woj. mazowieckim.

Spółka rozszerzyła swoją ofertę o hurtową sprzedaż oleju napędowego pod koniec kwietnia br. Paliwo, pochodzące głównie od zagranicznych dostawców, w pierwszej kolejności było dostępne w bazach paliwowych zlokalizowanych w północnej Polsce. W najbliższym czasie UNIMOT GAZ S.A. planuje dalszy, dynamiczny rozwój projektu, m.in. przez zwiększenie wolumenu ON i udostępnienie go odbiorcom w pozostałych regionach kraju.

Polecamy również

30 sklepów SPAR na stacjach paliw AVIA

Aż 30 sklepów SPAR na stacjach paliw AVIA Nowe sklepy w 4 województwach Liczba sklepów...

29 listopada 2022

Zobacz więcej

Wyniki UNIMOT S.A. za III kwartał 2022 r.

UNIMOT S.A., notowany na GPW w Warszawie niezależny importer paliw ciekłych i gazowych,...

16 listopada 2022

Zobacz więcej

Grupa Unimot inwestuje w logistykę kolejową i ustala warunki zakupu udziałów spółki Olavion

Grupa Unimot, multienergetyczna grupa kapitałowa i lider wśród niezależnych importerów paliw w...

14 listopada 2022

Zobacz więcej