Przedstawiciel Spółki prelegentem Międzynarodowej Konferencji LPG

Data publikacji: 28.02.14

image

W dniach 5-6 marca odbędzie się trzecia edycja Międzynarodowej Konferencji „LPG – Wyjątkowa Energia”. Jednym z jej prelegentów będzie Przemysław Podgórski – Członek Zarządu UNIMOT GAZ S.A.

Założeniem III Międzynarodowej Konferencji „LPG – Wyjątkowa Energia” jest umożliwienie jej uczestnikom wymiany wiedzy i doświadczeń, a także zapoznanie się z rynkami w innych krajach, jak np. Kazachstan, Ukraina, Kenia i Indie. Organizatorem spotkania jest Polska Organizacja Gazu Płynnego.

W trakcie dwudniowej konferencji „LPG – Wyjątkowa Energia” odbędą się cztery sesje tematyczne poświęcone w całości rynkowi gazu płynnego, jego przyszłości i wyzwaniom, jakim ten sektor będzie musiał sprostać. Pierwszego dnia prezentacje wygłoszą m.in. Jerzy Szablewski z Polskiej Organizacji Gazu Płynnego i Andrzej Przeździecki z Agencji Rezerw Materiałowych. Swoimi doświadczeniami na rynkach światowych podzielą się: Nick Black z brytyjskiego oddziału Argus Media, Wanjiku Manyara, reprezentująca Petroleum Institute of EA w Kenii oraz Suyash Gupta z Indian Auto LPG Coalition.

W drugim dniu konferencji prelegenci skupią się na przyszłości autogazu. Temat szans i barier w rozwoju gazodiesla w Polsce przybliży Przemysław Podgórski, Członek Zarządu UNIMOT GAZ S.A. O innowacjach mogących odmienić rynek LPG w Polsce opowiedzą specjaliści ze Światowej Organizacji Gazu Płynnego, POGP oraz firm: AIUT, WSEInfoEngine, Gaspol.

Podczas konferencji zostanie zaprezentowany Raport POGP 2013.

Spotkanie odbędzie się w warszawskim Hotelu Sheraton.

Więcej szczegółów na stronie Organizatora.

 

Polecamy również

30 sklepów SPAR na stacjach paliw AVIA

Aż 30 sklepów SPAR na stacjach paliw AVIA Nowe sklepy w 4 województwach Liczba sklepów...

29 listopada 2022

Zobacz więcej

Wyniki UNIMOT S.A. za III kwartał 2022 r.

UNIMOT S.A., notowany na GPW w Warszawie niezależny importer paliw ciekłych i gazowych,...

16 listopada 2022

Zobacz więcej

Grupa Unimot inwestuje w logistykę kolejową i ustala warunki zakupu udziałów spółki Olavion

Grupa Unimot, multienergetyczna grupa kapitałowa i lider wśród niezależnych importerów paliw w...

14 listopada 2022

Zobacz więcej