Spotkanie partnerów AVIA

Data publikacji: 08.04.19

image

8 kwietnia br. w Warszawie odbyło się spotkanie partnerów sieci AVIA. Organizatorem spotkania była spółka UNIMOT, która opowiada za rozwój franczyzowej sieci stacji paliw AVIA w Polsce.

Wydarzenie, dedykowane partnerom AVIA, zostało zorganizowane w formule warsztatowej, w dwóch turach. W pierwszej turze, która miała miejsce 8 kwietnia w warszawskim Hotelu Arche, uczestniczyło 22 właścicieli stacji. Druga grupa spotka się 10 kwietnia w Poznaniu.

Spotkanie prowadzili przedstawiciele UNIMOT S.A.: Adam Sikorski – Prezes Spółki, Robert Brzozowski, Wiceprezes ds. Handlowych, Robert Szumski – Dyrektor Operacyjny Sieci AVIA, oraz Łukasz Brzostek – Dyrektor ds. Marketingu.
Podczas pierwszej części omówiono skalę działalności marki AVIA w Europie oraz plany rozwoju sieci stacji na Ukrainie i w Chinach. Przybliżono też działania marketingowe i akcje promocyjne, które wpływają na wzrost sprzedaży na stacjach.
W drugiej części spotkania partnerzy poznali szczegóły nowej oferty, opracowanej przez zespół specjalistów AVIA. Następnie uczestniczyli w warsztatach w mniejszych grupach, gdzie wymieniali się spostrzeżeniami i dyskutowali o możliwościach rozwoju sieci.

Spotkanie zakończono wspólnym obiadem.

Polecamy również

30 sklepów SPAR na stacjach paliw AVIA

Aż 30 sklepów SPAR na stacjach paliw AVIA Nowe sklepy w 4 województwach Liczba sklepów...

29 listopada 2022

Zobacz więcej

Wyniki UNIMOT S.A. za III kwartał 2022 r.

UNIMOT S.A., notowany na GPW w Warszawie niezależny importer paliw ciekłych i gazowych,...

16 listopada 2022

Zobacz więcej

Grupa Unimot inwestuje w logistykę kolejową i ustala warunki zakupu udziałów spółki Olavion

Grupa Unimot, multienergetyczna grupa kapitałowa i lider wśród niezależnych importerów paliw w...

14 listopada 2022

Zobacz więcej