Startuje UNIMOT Klub+ program lojalnościowy dla akcjonariuszy UNIMOT S.A.

Data publikacji: 21.12.20

image

Członkiem UNIMOT Klub+ może zostać każda osoba posiadająca co najmniej 100 akcji przez co najmniej 6 miesięcy. Członkom Klubu spółka oferuje szereg atrakcyjnych benefitów.

– Jestem niezwykle zadowolony mogąc ogłosić start naszego programu lojalnościowego. Poprzez UNIMOT Klub+ chcemy podziękować naszym lojalnym inwestorom i docenić za to, że przez długi czas są naszymi akcjonariuszami. Mam nadzieję, że program zostanie pozytywnie przyjęty, a nasi akcjonariusze chętnie będą do niego dołączać. Już teraz mogę zapewnić, że obecny kształt UNIMOT Klub+ to baza do jego dalszego rozwoju – nie zamierzamy spocząć na laurach w tym obszarze – mówi Adam Sikorski, Prezes Zarządu UNIMOT S.A.

W ramach UNIMOT Klub+ funkcjonują trzy poziomy członkostwa: RED+, SILVER+ oraz VIP+. Żeby wstąpić do Klubu i uzyskać poziom RED+ należy posiadać co najmniej 100 akcji przez co najmniej 6 miesięcy, poziom SILVER+ – co najmniej 500 akcji przez co najmniej 12 miesięcy, a poziom VIP+ – co najmniej 2000 akcji przez co najmniej 24 miesiące. Rejestracji do UNIMOT Klub+ można dokonać  w każdym momencie, a weryfikacja i przyjęcie do Klubu odbywa się raz na miesiąc. Po pozytywnej weryfikacji akcjonariusz automatycznie uzyskuje status Członka Klubu na kolejne 6 miesięcy.

Członkowie Klubu otrzymują dostęp do szerokiego wachlarza benefitów w zależności od poziomu członkostwa. – Wśród benefitów są m.in. zniżka na instalację paneli fotowoltaicznych AVIA Solar, zniżki na abonamenty partnerskich mediów giełdowych (StockWatch.pl, Strefa Inwestorów, Parkiet), zniżki na konferencje i szkolenia czy ochrona ubezpieczeniowa. W celu skorzystania z benefitów należy je aktywować w dedykowanej aplikacji – mówi Joanna Siedlaczek, Dyrektor ds. Relacji Inwestorskich.

Partnerem Głównym UNIMOT Klub+ jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. – Członkom Klubu zostaje obniżona składka członkowska w SII, a na poziomie SILVER+ i VIP+ składka zostaje całkowicie zniesiona. Ponadto, Członkowie mogą wziąć udział w Konferencji WallStreet na bardzo preferencyjnych warunkach – dodaje Joanna Siedlaczek.

Przy UNIMOT Klub+ spółka na chwilę obecną współpracuje z 3 firmami inwestycyjnymi: Biuro Maklerskie Alior Banku, Dom Maklerski BOŚ, Santander Biuro Maklerskie. – Klienci tych domów i biur maklerskich w prosty sposób mogą dołączyć do naszego Klubu wypełniając za ich pośrednictwem krótki formularz. W związku z tym, że chcieliśmy umożliwić dostęp do klubu także pozostałym akcjonariuszom – przygotowaliśmy dla nich alternatywną drogę aplikacji – wyjaśnia Joanna Siedlaczek. UNIMOT spodziewa się rozszerzenia grona partnerskich firm inwestycyjnych w przyszłości. – Prowadzimy rozmowy z kilkoma dodatkowymi podmiotami i mam nadzieję, że niebawem będziemy w stanie zakomunikować kolejne nazwy. Naszą intencją jest uzyskanie możliwie szerokiego grona domów i biur maklerskich współpracujących – wiemy, że rejestracja przez naszych Partnerów jest prostsza i wygodniejsza dla inwestorów, a na tym bardzo nam zależy – zapowiada Adam Sikorski.  Zapisy do UNIMOT Klub+ ruszają 4 stycznia 2021 roku. Wszystkie szczegóły dotyczące Klubu i zapisów znajdują się na stronie www.unimotklubplus.pl

Pobierz prezentację

Polecamy również

30 sklepów SPAR na stacjach paliw AVIA

Aż 30 sklepów SPAR na stacjach paliw AVIA Nowe sklepy w 4 województwach Liczba sklepów...

29 listopada 2022

Zobacz więcej

Wyniki UNIMOT S.A. za III kwartał 2022 r.

UNIMOT S.A., notowany na GPW w Warszawie niezależny importer paliw ciekłych i gazowych,...

16 listopada 2022

Zobacz więcej

Grupa Unimot inwestuje w logistykę kolejową i ustala warunki zakupu udziałów spółki Olavion

Grupa Unimot, multienergetyczna grupa kapitałowa i lider wśród niezależnych importerów paliw w...

14 listopada 2022

Zobacz więcej