UNIMOT GAZ PO RAZ PIERWSZY NA KONFERENCJI WALLSTREET

Data publikacji: 29.05.13

image

Miło nam poinformować, że Spółka UNIMOT GAZ S.A. weźmie udział w największym spotkaniu inwestorów indywidualnych w Polsce – Konferencji WallStreet 17. Spotkanie odbędzie się w dniach 7-9 czerwca br. w Karpaczu.

Organizatorem Konferencji WallStreet jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Spółka UNIMOT GAZ S.A. zaprezentuje się podczas Targów Akcjonariat, 7 czerwca, a także będzie uczestniczyła w pełnym programie Konferencji. Spotkanie to stanowi doskonałą okazję do głębszego zapoznania się z działalnością Spółki, wynikami finansowymi oraz informacjami dotyczącymi planów rozwoju UNIMOT GAZ S.A.

W planie Konferencji znajdują się 22 godziny interesujących wykładów o tematyce giełdowej, finansowej i gospodarczej, panele dyskusyjne oraz spotkania z najaktywniejszymi inwestorami giełdowymi. Partnerem organizacyjnym Konferencji są Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie oraz Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych.

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (SII) jest największą organizacją zrzeszającą inwestorów giełdowych w Polsce, która działa od 1999 roku i należy do europejskich organizacji inwestorskich Euroshareholders i Euroinvestors oraz Światowej Federacji Inwestorów WFIC. Obecnie Stowarzyszenie zrzesza ponad 7 tys. członków.

Więcej informacji na stronie Konferencji.

Polecamy również

30 sklepów SPAR na stacjach paliw AVIA

Aż 30 sklepów SPAR na stacjach paliw AVIA Nowe sklepy w 4 województwach Liczba sklepów...

29 listopada 2022

Zobacz więcej

Wyniki UNIMOT S.A. za III kwartał 2022 r.

UNIMOT S.A., notowany na GPW w Warszawie niezależny importer paliw ciekłych i gazowych,...

16 listopada 2022

Zobacz więcej

Grupa Unimot inwestuje w logistykę kolejową i ustala warunki zakupu udziałów spółki Olavion

Grupa Unimot, multienergetyczna grupa kapitałowa i lider wśród niezależnych importerów paliw w...

14 listopada 2022

Zobacz więcej