UNIMOT najszybciej rozwijającą się firmą

Data publikacji: 08.06.20

image

Tygodnik Wprost uznaje UNIMOT S.A. za najszybciej rozwijającą się Polską firmę i przyznaje jej tytuł Polskiego Geparda podczas publikacji notowania 200 największych polskich firm w 2020 r.

Już po raz szósty Tygodnik Wprost opublikował listę 200 największych polskich firm. Wszystkie te firmy razem wypracowały w zeszłym roku ponad 845 mld zł przychodów, czyli o 73 mld zł więcej niż przed rokiem. Jedną z nich jest spółka UNIMOT S.A. polski niezależny importer paliw, która jednocześnie została wyróżniona tytułem Polskiego Geparda dla najszybciej rozwijającej się polskiej firmy.

Jestem niezwykle dumny, że to właśnie UNIMOT został wybrany na najszybciej rozwijająca się polską firmę. Już samo znalezienie się w rankingu 200 największych polskich firm jest dla nas dużym wyróżnieniem, a dodatkowo nagroda w tak ważnej kategorii, na długo zostanie w naszej pamięci” – mówi Adam Sikorski, Prezes UNIMOT S.A.. „Rok 2019 za który odbieramy to wyróżnienie to dla nas okres szczególny, gdyż ten historyczny wynik finansowy osiągnęliśmy po trudnym dla firmy roku 2018. Tym bardziej cieszymy się, że wielka mobilizacja naszych sił i starań przyniosła efekty. Nie byłoby to możliwie bez wielkiego zaangażowania sztabu specjalistów, który tworzą naszą organizację i którym z tego miejsca serdecznie dziękuję.  Daje to też nadzieję na kolejne lata i wiarę w to, że każdy problem można przezwyciężyć. Niech to będzie dobry przykład dla wszystkich przedsiębiorców, którzy teraz w okresie pandemii koronawirusa przeżywają trudne chwile.” – podsumowuje Prezes Sikorski.

 

Polecamy również

30 sklepów SPAR na stacjach paliw AVIA

Aż 30 sklepów SPAR na stacjach paliw AVIA Nowe sklepy w 4 województwach Liczba sklepów...

29 listopada 2022

Zobacz więcej

Wyniki UNIMOT S.A. za III kwartał 2022 r.

UNIMOT S.A., notowany na GPW w Warszawie niezależny importer paliw ciekłych i gazowych,...

16 listopada 2022

Zobacz więcej

Grupa Unimot inwestuje w logistykę kolejową i ustala warunki zakupu udziałów spółki Olavion

Grupa Unimot, multienergetyczna grupa kapitałowa i lider wśród niezależnych importerów paliw w...

14 listopada 2022

Zobacz więcej