UNIMOT po raz trzeci na WallStreet

Data publikacji: 02.06.15

image

W najbliższy piątek, 29 maja, rozpocznie się 19. edycja największego w Polsce spotkania inwestorów – WallStreet. Na Konferencji oraz na Targach Akcjonariat nie zabraknie również Spółki UNIMOT.

Konferencja WallStreet, której organizatorem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych, odbędzie się w dniach 29-31 maja w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Przez trzy dni przedstawiciele spółek, instytucji państwowych, organów nadzoru, inwestorzy indywidualni i instytucjonalni, ekonomiści i analitycy będą dyskutować o sytuacji i perspektywach rozwoju rynku kapitałowego w Polsce oraz o zmianach zachodzących w jego najbliższym otoczeniu.

W tym roku UNIMOT S.A. zaprezentuje się na Targach Akcjonariat 29 maja, gdzie Spółkę będą reprezentować Członkowie Zarządu – Małgorzata Garncarek i Robert Brzozowski. Z kolei w drugim dniu Konferencji Prezes Zarządu UNIMOT S.A. – Przemysław Podgórski weźmie udział w panelu dyskusyjnym „Liderzy rynku NewConnect”.

Program tegorocznego spotkania inwestorów w Karpaczu jest bardzo atrakcyjny. Gościem specjalnym Konferencji będzie Zbigniew Jakubas, założyciel Grupy Kapitałowej MULTICO S.A., multibranżowy inwestor. Swoim doświadczeniem i wiedzą podzielą się także: Przemysław Kwiecień – główny ekonomista  X-Trade Brokers, Jacek Maliszewski – główny ekonomista DMK, Tomasz Zaleśkiewicz – profesor psychologii biznesu, Wojciech Białek – główny analityk CDM Pekao SA, a także Marek Zuber – ekonomista i analityk rynków finansowych czy Rafał Glinicki, założyciel VSA Trader i dwukrotny laureat pierwszej dziesiątki konkursu „Word Top Investor”.

Wszystkich, którzy chcą poznać bliżej Spółkę UNIMOT S.A., jak również porozmawiać osobiście z przedstawicielami Zarządu, gorąco zapraszamy do Karpacza 29 maja, na Targi Akcjonariat.

Szczegółowe informacje i program znajdują się na stronie Organizatora.

Polecamy również

30 sklepów SPAR na stacjach paliw AVIA

Aż 30 sklepów SPAR na stacjach paliw AVIA Nowe sklepy w 4 województwach Liczba sklepów...

29 listopada 2022

Zobacz więcej

Wyniki UNIMOT S.A. za III kwartał 2022 r.

UNIMOT S.A., notowany na GPW w Warszawie niezależny importer paliw ciekłych i gazowych,...

16 listopada 2022

Zobacz więcej

Grupa Unimot inwestuje w logistykę kolejową i ustala warunki zakupu udziałów spółki Olavion

Grupa Unimot, multienergetyczna grupa kapitałowa i lider wśród niezależnych importerów paliw w...

14 listopada 2022

Zobacz więcej