UNIMOT pozyskał specjalistę w sektorze ON

Data publikacji: 05.12.14

image

Do zespołu zajmującego się hurtową sprzedażą oleju napędowego w UNIMOT S.A. dołączyła Dorota Kierznikowicz, obejmując stanowisko kierownika sprzedaży. Obecność Pani Doroty to odpowiedź na potrzeby wynikające z konsekwentnego rozwoju Spółki  w sektorze paliw płynnych.

Dorota Kierznikowicz specjalizuje się w rozwoju i koordynowaniu hurtowej sprzedaży paliw. W UNIMOT S.A. odpowiedzialna będzie za rozwijanie sprzedaży oleju napędowego na terenie Polski.

Przed dołączeniem do UNIMOT S.A. Dorota Kierznikowicz przez 8 lat pracowała w międzynarodowym koncernie paliwowym, nadzorując sprzedaż paliw w północno-wschodnich regionach Polski. Posiada też wieloletnią praktykę w sprzedaży paliw z dostawami do klientów ostatecznych. Wyróżnia się wysokimi kompetencjami i bardzo dobrą opinią wśród klientów.

Cieszymy się, że możemy powitać w naszym zespole osobę posiadającą bogate doświadczenie i praktykę w obszarze hurtowej sprzedaży paliw. Wierzę, że pozyskanie specjalisty o tak wysokich kwalifikacjach pozwoli zdynamizować rozwój Spółki w sektorze ON, zwłaszcza na terenie Polski Północnej – podkreśla Robert Brzozowski, Dyrektor Handlowy UNIMOT S.A.

Polecamy również

30 sklepów SPAR na stacjach paliw AVIA

Aż 30 sklepów SPAR na stacjach paliw AVIA Nowe sklepy w 4 województwach Liczba sklepów...

29 listopada 2022

Zobacz więcej

Wyniki UNIMOT S.A. za III kwartał 2022 r.

UNIMOT S.A., notowany na GPW w Warszawie niezależny importer paliw ciekłych i gazowych,...

16 listopada 2022

Zobacz więcej

Grupa Unimot inwestuje w logistykę kolejową i ustala warunki zakupu udziałów spółki Olavion

Grupa Unimot, multienergetyczna grupa kapitałowa i lider wśród niezależnych importerów paliw w...

14 listopada 2022

Zobacz więcej