UNIMOT na Targach Transportu, Spedycji i Logistyki

Data publikacji: 21.03.18

image

Spółka UNIMOT bierze udział w Międzynarodowych Targach Transportu, Spedycji i Logistyki (MT TSL), które odbywają się w dniach 21-23 marca w PTAK WARSAW EXPO, w warszawskim Nadarzynie.

Targi MT MSL są skierowane do szerokiej gamy przedsiębiorstw branż transportu, spedycji i logistyki, To świetne miejsce do nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych z partnerami z Polski i zagranicy, a także możliwość zaprezentowania potencjału firmy. Specjalnie dla branży transportowo-logistycznej UNIMOT przygotował tzw. Paliwowe Auto Casco, czyli ofertę gwarantującą partnerom możliwość zakupu paliwa w stałej cenie przez cały rok. Przedstawiciele Spółki prezentują pełny zakres usług świadczonych przez UNIMOT na stoisku firmowym w Hali E, tuż obok głównego wejścia.

Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki to jedno z największych spotkań z zakresu TSL w kraju. Wydarzenie gromadzi producentów, dystrybutorów oraz importerów: samochodów ciężarowych, naczep i przyczep, części zamiennych, wyposażenia, akcesoriów, opon, smarów, płynów eksploatacyjnych, systemów telemetrycznych, sieci serwisów, kart paliwowych i oprogramowania dla transportu, a także operatorów giełd ładunków, przewoźników drogowych, dostawców usług prawnych, brokerskich i ubezpieczeniowych, a także centra logistyczne i dystrybucyjne oraz powierzchnie magazynowe.

Tegoroczne targi zostaną poszerzone o nowe strefy tematyczne i salony branżowe. Podczas MT TSL swoją ofertę zaprezentują wystawcy nie tylko z Polski, ale również z Chin, Belgii, Wielkiej Brytanii, Niemiec i Francji.

Więcej informacji na stronie Organizatora. 

Polecamy również

30 sklepów SPAR na stacjach paliw AVIA

Aż 30 sklepów SPAR na stacjach paliw AVIA Nowe sklepy w 4 województwach Liczba sklepów...

29 listopada 2022

Zobacz więcej

Wyniki UNIMOT S.A. za III kwartał 2022 r.

UNIMOT S.A., notowany na GPW w Warszawie niezależny importer paliw ciekłych i gazowych,...

16 listopada 2022

Zobacz więcej

Grupa Unimot inwestuje w logistykę kolejową i ustala warunki zakupu udziałów spółki Olavion

Grupa Unimot, multienergetyczna grupa kapitałowa i lider wśród niezależnych importerów paliw w...

14 listopada 2022

Zobacz więcej