Wielki rabat na poznańskiej stacji AVIA

Data publikacji: 11.01.18

image

Klienci stacji paliw AVIA w Poznaniu korzystali wczoraj z atrakcyjnej promocji. Przez 2 godziny cena paliwa była tu obniżona aż o 1 zł za litr.

Promocja odbyła się 10 stycznia br., na stacji paliw przy ul. Dąbrowskiego 381A. Kierowcy byli mile zaskoczeni podjeżdżając pod dystrybutory w godzinach 14.00-16.00, ponieważ ceny benzyny PB 95 i ON były niższe o 1 zł za litr. Rabat obowiązywał na maksymalnie 30 litrów paliwa zatankowanego do baku samochodu. Na chętnych nie trzeba było długo czekać, w krótkim czasie do dystrybutorów ustawiły się długie kolejki.

W tym dniu goście stacji byli szczególnie serdecznie witani przez samego właściciela stacji oraz naszą ekipę do rozwoju marki AVIA. Klienci otrzymali też firmowe upominki m.in. zawieszki zapachowe, gumy do żucia, skrobaczki do szyb.

Przypominamy, że na wszystkich stacjach pod marką AVIA, jak również w 85 innych placówkach należących do sieci Tankuj24 codziennie można tankować paliwo po niższej cenie. Wystarczy wcześniej zakupić paliwo za pośrednictwem aplikacji mobilnej Tankuj24 i odebrać je na wybranej stacji.

Polecamy również

30 sklepów SPAR na stacjach paliw AVIA

Aż 30 sklepów SPAR na stacjach paliw AVIA Nowe sklepy w 4 województwach Liczba sklepów...

29 listopada 2022

Zobacz więcej

Wyniki UNIMOT S.A. za III kwartał 2022 r.

UNIMOT S.A., notowany na GPW w Warszawie niezależny importer paliw ciekłych i gazowych,...

16 listopada 2022

Zobacz więcej

Grupa Unimot inwestuje w logistykę kolejową i ustala warunki zakupu udziałów spółki Olavion

Grupa Unimot, multienergetyczna grupa kapitałowa i lider wśród niezależnych importerów paliw w...

14 listopada 2022

Zobacz więcej