100 stacji sprzedaje paliwo on-line

Data publikacji: 27.12.17

image

Aplikacja mobilna Tankuj24 zrzeszyła już 100 stacji paliw w Polsce. To najszybciej rozwijająca się wirtualna sieć stacji paliw, która w ciągu 8 miesięcy funkcjonowania zdobyła aż 13 tys. użytkowników.

Aplikacja Tankuj24, czyli nowatorski projekt spółki UNIMOT S.A. pozwalający na zakup paliwa on-line, rozwija się w rekordowym tempie. W ciągu zaledwie 8 miesięcy od wejścia na rynek współpracę z aplikacją podjęło aż 100 stacji paliw. Wśród nich są zarówno stacje takich marek jak: BP, Lotos, Circle K, Moya czy Huzar, jak również placówki niezależne. Współpraca z Tankuj24 jest też standardem na każdej stacji paliw pod marką AVIA, której sieć w naszym kraju tworzy właśnie UNIMOT.

Zakładając 25 lat temu firmę specjalizującą się w sprzedaży paliw, nie przypuszczałem, że w przyszłości będę oferował paliwo on-line, przez urządzenia mobilne – twierdzi Adam Sikorski, Przewodniczący Rady Nadzorczej UNIMOT S.A. i pomysłodawca projektu Tankuj24. – Aplikacja została bardzo dobrze przyjęta przez rynek i mam nadzieję, że w kolejnych latach stanie się popularnym narzędziem wykorzystywanym przez dużą część kierowców w Polsce.

Aplikacja Tankuj24 to połączenie świata wirtualnego z realnym. Największą zaletą aplikacji Tankuj24 jest możliwość zakupu paliwa taniej, ponieważ zamawiamy je on-line. Odbiór zamówionego paliwa odbywa się zawsze na wybranej „realnej” stacji współpracującej z aplikacją Tankuj24. Zamawiać można każde paliwo: zarówno benzynę, olej napędowy jak również gaz LPG – a ich cena zakupu (zawsze niższa niż na stacji „realnej”)  jest gwarantowana przez 24 godziny od momentu zamówienia. Tyle samo czasu ma klient na realizację transakcji, czyli odbiór paliwa na wybranej przez niego stacji paliw. Na każdym litrze zakupionego paliwa przez aplikację użytkownik oszczędza od kilku do kilkunastu groszy. Aplikacja jest też znakomitym rozwiązaniem dla firm, ponieważ jej użytkownicy otrzymują jedną, zbiorczą fakturę  za wszystkie tankowania w miesiącu.

Tankuj24 rozwija sieć stacji partnerskich w różnych lokalizacjach kraju. Obejmuje ona największe miasta w Polsce (np. Kraków, Poznań, Trójmiasto, Warszawa), miasta duże (np. Częstochowa, Lublin, Szczecin), miasta średniej wielkości (np. Elbląg, Łomża, Siedlce), a także bardzo małe miejscowości (np. Turek, Bidziny, Granowo). Twórcy aplikacji nie zapominają także o stacjach usytuowanych przy ważnych węzłach komunikacyjnych i zjazdach z autostrad – tam również można odebrać zamówione wcześniej paliwo. Pełna lista punktów z usługą Tankuj24 jest dostępna na mapie w aplikacji lub w serwisie internetowym Tankuj24.pl

Polecamy również

30 sklepów SPAR na stacjach paliw AVIA

Aż 30 sklepów SPAR na stacjach paliw AVIA Nowe sklepy w 4 województwach Liczba sklepów...

29 listopada 2022

Zobacz więcej

Wyniki UNIMOT S.A. za III kwartał 2022 r.

UNIMOT S.A., notowany na GPW w Warszawie niezależny importer paliw ciekłych i gazowych,...

16 listopada 2022

Zobacz więcej

Grupa Unimot inwestuje w logistykę kolejową i ustala warunki zakupu udziałów spółki Olavion

Grupa Unimot, multienergetyczna grupa kapitałowa i lider wśród niezależnych importerów paliw w...

14 listopada 2022

Zobacz więcej