Nowe centrum dystrybucyjne

Data publikacji: 06.11.13

image

UNIMOT GAZ S.A. kontynuuje ekspansję na rynku sprzedaży gazu w butlach. Z początkiem listopada działalność operacyjną rozpoczęło kolejne centrum dystrybucyjne Spółki.

Podkarpacie to kolejny region, w którym UNIMOT GAZ S.A. uruchomił swoje centrum dystrybucji gazu w butlach. Nowa placówka została zlokalizowana w Sędziszowie Małopolskim.

– Centrum dystrybucyjne na Podkarpaciu to następny krok w kierunku rozbudowy sieci sprzedaży gazu w butlach – twierdzi Bogusław Satława, Prezes Zarządu UNIMOT GAZ S.A. – Jest to region o wysokim potencjale wolumenowym, dlatego naszą ofertę chcemy skierować zarówno do klientów instytucjonalnych, jak i gospodarstw domowych.

Sędziszów Małopolski  to szóste z kolei centrum dystrybucyjne UNIMOT GAZ S.A. Sieć sprzedaży gazu w butlach obejmuje głównie tereny Polski Południowej, a punkty dystrybucji znajdują się w miejscowościach: Zawadzkie, Częstochowa, Jordanów, Świdnica i Niwnica.

Warto podkreślić, że gaz w butlach to doskonałe, alternatywne źródło energii, wykorzystane praktycznie w każdej sytuacji. Ze względu na długotrwałe zasilanie urządzeń grzewczych i technologicznych, gaz w butlach znajduje zastosowanie w gospodarstwie domowym, przemyśle rolnictwie i turystyce. Oferowany przez UNIMOT GAZ S.A. surowiec doskonale sprawdza się także w butlach do napędu wózków widłowych, zapewniając cichą i wydajną pracę silnika.

Dzięki doświadczonej kadrze pracowników, UNIMOT GAZ S.A. zapewnia profesjonalny serwis i obsługę dostosowaną do indywidualnych potrzeb klienta.

Polecamy również

30 sklepów SPAR na stacjach paliw AVIA

Aż 30 sklepów SPAR na stacjach paliw AVIA Nowe sklepy w 4 województwach Liczba sklepów...

29 listopada 2022

Zobacz więcej

Wyniki UNIMOT S.A. za III kwartał 2022 r.

UNIMOT S.A., notowany na GPW w Warszawie niezależny importer paliw ciekłych i gazowych,...

16 listopada 2022

Zobacz więcej

Grupa Unimot inwestuje w logistykę kolejową i ustala warunki zakupu udziałów spółki Olavion

Grupa Unimot, multienergetyczna grupa kapitałowa i lider wśród niezależnych importerów paliw w...

14 listopada 2022

Zobacz więcej