Aplikacja Tankuj24 nagrodzona przez publiczność Międzynarodowych Targów Stacja Paliw

Data publikacji: 19.05.17

image

Aplikacja Tankuj24, dzięki której klienci mogą taniej i wygodnie kupić paliwo, otrzymała nagrodę publiczności XXIV Międzynarodowych Targów Stacja Paliw odbywających się w Warszawie.

Publiczność Międzynarodowych Targów Stacja Paliw 2017 i internauci nagrodzili Tankuj24 za innowacyjność i nowatorskie podejście do sprzedaży paliwa. UNIMOT S.A., polski niezależny importer paliw i twórca aplikacji, został doceniony za stworzenie narzędzia, które uwzględnia korzyści zarówno dla kierowców, jak i właścicieli stacji paliw.

Aplikację można bezpłatnie pobrać ze sklepów z App Store i Google Play. Wystarczą 3 proste kroki, by kupić paliwo taniej. Kierowca wybiera z mapy stację paliw, która współpracuje z Tankuj24, rezerwuje określoną ilość paliwa i płaci za nią mobilnie, a następnie w ciągu 24 godzin musi odwiedzić stację i zatankować auto. Tankuj24 zapewnia kierowcom nie tylko tańszą cenę paliwa, niż w tradycyjnej sprzedaży, ale także możliwość porównania cen na stacjach paliw, wygodną płatność mobilną oraz jedną zbiorczą fakturę miesięczną za wszystkie zakupy. W odróżnieniu od programów flotowych, z Tankuj24 mogą skorzystać zarówno firmy, jak też kierowcy indywidualni posiadający jedno auto.

Cieszymy się z otrzymanej nagrody i docenienia Tankuj24 przez publiczność. Podczas Targów, na których nasza aplikacja miała oficjalną premierę, nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Ciągle otrzymujemy zapytania od stacji, jak można dołączyć do Tankuj24. Wystartowaliśmy 17 maja w  kilku miastach Polski, m.in.: w Częstochowie, Szczecinie, Krakowie, Trójmieście i Gorzowie Wielkopolskim. Do końca roku chcemy mieć pokrycie w całym kraju. – zaznacza Robert Brzozowski, Prezes Zarządu UNIMOT S.A.

Obecnie trwają pracę nad aplikacją w języku angielskim (pod nazwą Refuel24), która będzie udostępniona kierowcom w innych krajach. Przyznana nagroda potwierdza zainteresowanie tego rodzaju projektami i potencjał aplikacji, zarówno na rynku polskim, jak i międzynarodowym.

Polecamy również

30 sklepów SPAR na stacjach paliw AVIA

Aż 30 sklepów SPAR na stacjach paliw AVIA Nowe sklepy w 4 województwach Liczba sklepów...

29 listopada 2022

Zobacz więcej

Wyniki UNIMOT S.A. za III kwartał 2022 r.

UNIMOT S.A., notowany na GPW w Warszawie niezależny importer paliw ciekłych i gazowych,...

16 listopada 2022

Zobacz więcej

Grupa Unimot inwestuje w logistykę kolejową i ustala warunki zakupu udziałów spółki Olavion

Grupa Unimot, multienergetyczna grupa kapitałowa i lider wśród niezależnych importerów paliw w...

14 listopada 2022

Zobacz więcej