Prawdopodobnie pierwszy w Polsce certyfikat EMBA z energii trafia do UNIMOT S.A.

Data publikacji: 27.09.16

image

23 września 2016 r. BI Norwegian Business School wystawił prawdopodobnie pierwszy w historii certyfikat Executive Master of Bussines Administration w dziedzinie energii dla Polaka. Ten wyjątkowy w branży paliw i energii tytuł uzyskał Robert Brzozowski – prezes Zarządu UNIMOT S.A.

 

BI Norwegian Business School  od wielu lat prowadzi program Executive MBA Energy, który kształci swoich słuchaczy z takich dziedzin jak: rynek ropy naftowej i produktów ropopochodnych, zarządzanie energią czy kreowanie polityki i ekonomi energetycznej.  Zajęcia i warsztaty prowadzone w ramach Executive MBA Energy odbywają się kilku różnych lokalizacjach, m.in. w Stanach Zjednoczonych na Uniwersytecie Berkley, we Francji na IFP School w Paryżu oraz w kilku norweskich miastach, tj. Oslo i Stavanger – siedziba największych firm naftowych ExxonMobil i Statoil.

 

Program Executive MBA Energy powstał z myślą o specjalistach , którzy posiadają już doświadczenie w poszczególnych sektorach rynku energetycznego i chcą  je uzupełnić o kompleksową wiedzę na temat  wszystkich aspektów branży energetycznej.

Polecamy również

30 sklepów SPAR na stacjach paliw AVIA

Aż 30 sklepów SPAR na stacjach paliw AVIA Nowe sklepy w 4 województwach Liczba sklepów...

29 listopada 2022

Zobacz więcej

Wyniki UNIMOT S.A. za III kwartał 2022 r.

UNIMOT S.A., notowany na GPW w Warszawie niezależny importer paliw ciekłych i gazowych,...

16 listopada 2022

Zobacz więcej

Grupa Unimot inwestuje w logistykę kolejową i ustala warunki zakupu udziałów spółki Olavion

Grupa Unimot, multienergetyczna grupa kapitałowa i lider wśród niezależnych importerów paliw w...

14 listopada 2022

Zobacz więcej