UNIMOT GAZ ma nowego prezesa

Data publikacji: 11.06.13

image

Zarząd Spółki UNIMOT GAZ S.A. poinformował, że podczas ostatniego posiedzenia Rady Nadzorczej, 10 czerwca br., powołano nowego Prezesa Zarządu Spółki. Stanowisko Prezesa z dniem 1 lipca 2013 r. obejmie Bogusław Satława. 

Bogusław Satława został powołany na stanowisko Prezesa Zarządu UNIMOT GAZ S.A. O ogłoszeniu konkursu na stanowisko Prezesa Zarządu Spółka informowała w marcu br.

Nowy Prezes Zarządu – Bogusław Satława jest absolwentem Politechniki Kijowskiej, Politechniki Częstochowskiej oraz Studium Menedżerskiego WIFI w Austrii. Pełnił funkcję dyrektora zarządzającego w Domex Sp. z o.o. oraz Luxplast Sp. jawna. Bogusław Satława był także Doradcą Zarządu Schultz Seating Poland Sp. z o.o. oraz Prezesem Zarządu Edexpol Sp. z o.o. i GFD Polskie Druty Sp. z o.o. Od 2013 r. pełni funkcję Członka Zarządu Unimot Express Sp. z o.o.

Ukończone liczne kursy i szkolenia z zakresu kierowania zespołami ludzkimi, sprzedaży, finansów i księgowości, jak również wieloletnie doświadczenie Bogusława Satławy na stanowiskach kierowniczych w spółkach produkcyjno-handlowych, a także znajomość rynku rosyjskiego z pewnością przyczynią się do realizacji strategii rozwoju Spółki UNIMOT GAZ S.A. i jej dynamicznej ekspansji na nowe rynki.

Począwszy od 1 lipca 2013 Spółka będzie reprezentowana przez Bogusława Satławę – Prezesa Zarządu oraz Przemysława Podgórskiego – Członka Zarządu.

Polecamy również

30 sklepów SPAR na stacjach paliw AVIA

Aż 30 sklepów SPAR na stacjach paliw AVIA Nowe sklepy w 4 województwach Liczba sklepów...

29 listopada 2022

Zobacz więcej

Wyniki UNIMOT S.A. za III kwartał 2022 r.

UNIMOT S.A., notowany na GPW w Warszawie niezależny importer paliw ciekłych i gazowych,...

16 listopada 2022

Zobacz więcej

Grupa Unimot inwestuje w logistykę kolejową i ustala warunki zakupu udziałów spółki Olavion

Grupa Unimot, multienergetyczna grupa kapitałowa i lider wśród niezależnych importerów paliw w...

14 listopada 2022

Zobacz więcej