UNIMOT uruchomił 2 kolejne stacje AVIA

Data publikacji: 08.08.17

image

W Józefowie pod Warszawą oraz w Zawadzkiem pod Opolem UNIMOT uruchomił kolejne stacje paliw pod marką AVIA. 

Realizacja planu otwarcia przez UNIMOT S.A. ponad 100 stacji paliw pod marką AVIA do 2020 roku nabiera tempa. W pierwszym tygodniu sierpnia oddano do użytku dwie kolejne stacje AVIA: w Józefowie pod Warszawą oraz w miejscowości Zawadzkie pod Opolem. Doliczając stacje otwarte w poprzednich miesiącach w Warszawie, Łomży i Turku, UNIMOT może się już pochwalić pięcioma działającymi stacjami.

AVIA w Józefowie

Nowa stacja AVIA jest zlokalizowana przy jednaj z bardziej ruchliwych tras wylotowych na południe od Warszawy, przy Alei Nadwiślańskiej 132 w Józefowie. Stacja oferuje benzynę 95 i 98, olej napędowy, gaz LPG oraz paliwo premium AVIA Diesel Gold, które zawiera specjalny dodatek podnoszący liczbę cetanową, poprawiający właściwości smarnościowe oraz detergentowe.. Efektem wyższej liczby cetanowej paliwa jest cichsza praca silnika,  jego łatwiejszy rozruch oraz działanie przyjazne środowisku, gdyż paliwo to ogranicza udział cząstek stałych w spalinach. Stację wyposażono w sklep z kącikiem kawowym Esenso Cafe, gdzie serwowana jest wyjątkowa mieszanka kawy, opracowana specjalnie dla marki AVIA. Na terenie obiektu znajduje się także myjnia ręczna ciśnieniowa na 3 stanowiska, z których jedno jest przeznaczone dla samochodów półciężarowych.

AVIA w Zawadzkiem

Stacja paliw AVIA w miejscowości Zawadzkie powstała przy rozlewni gazu LPG, należącej do UNIMOT S.A. Z tego miejsca spółka obsługuje hurtową i detaliczną sprzedaż gazu propan-butan na terenie południowej Polski. Stacja AVIA w Zawadzkiem oferuje benzynę 95, olej napędowy oraz gaz LPG. Co bardzo istotne, na stacji są dostępne butle z gazem propan-butan. Dla wygody klientów cena butli z gazem jest widoczna na pylonie. Dodatkowo, jako jedyna stacja w województwie opolskim, oferujemy armaturę gazową, m.in. sprzączki, zawory, węże, nakrętki  – twierdzi Czesław Florecki, Kierownik Rozlewni Gazu i Stacji Paliw AVIA w Zawadzkiem. Bardzo się cieszę, że rodzina stacji AVIA w Polsce się powiększa. Nasza oferta spotyka się z pozytywnym odzewem właścicieli różnych stacji – od typowo miejskich, przez tranzytowe, po lokalne, osiedlowe. Proste zasady umowy franczyzowej, korzystne warunki zakupu paliw i wsparcie w procesie rebrandingu na AVIA, jak również w dalszym rozwoju sprzedaży – to elementy, które przekonują naszych partnerów do współpracy – mówi Paweł Wydymus, Dyrektor Segmentu Detalicznej Sprzedaży Paliw w UNIMOT S.A.

Polecamy również

30 sklepów SPAR na stacjach paliw AVIA

Aż 30 sklepów SPAR na stacjach paliw AVIA Nowe sklepy w 4 województwach Liczba sklepów...

29 listopada 2022

Zobacz więcej

Wyniki UNIMOT S.A. za III kwartał 2022 r.

UNIMOT S.A., notowany na GPW w Warszawie niezależny importer paliw ciekłych i gazowych,...

16 listopada 2022

Zobacz więcej

Grupa Unimot inwestuje w logistykę kolejową i ustala warunki zakupu udziałów spółki Olavion

Grupa Unimot, multienergetyczna grupa kapitałowa i lider wśród niezależnych importerów paliw w...

14 listopada 2022

Zobacz więcej