Rada Nadzorcza

Andreas Golombek

Przewodniczący Rady Nadzorczej

Absolwent Politechniki w Bielefeld. Po studiach pracował w firmie AEG (później Alstom i CEGELEC), gdzie odpowiadał za sprzedaż w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. W 2002 r. objął stanowisko prezesa nowo założonej spółki CEGELEC w Polsce, której markę budował i prowadził do końca 2005 roku.

czytaj więcej

Bogusław Satława

Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej

Bogusław Satława jest absolwentem Politechniki Kijowskiej, Wydziału Mechaniki Precyzyjnej. Ukończył Studia Podyplomowe Ekonomika i Zarządzanie Menedżerskie na Politechnice Częstochowskiej oraz Akademię Zarządzania Strategicznego realizowaną przez Francuski Instytut Gospodarczy Polska.

czytaj więcej

Piotr Cieślak

Członek Rady Nadzorczej

Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Specjalizacja Zarządzanie Inwestycjami i Nieruchomościami. Ukończył liczne kursy i szkolenia związane z rynkiem kapitałowym, z wyceną spółek, czy też kreatywną księgowością. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie analityki giełdowej, makroekonomicznej oraz wyceny spółek.

czytaj więcej

Isaac Querub

Członek Rady Nadzorczej

Obywatel Hiszpanii, absolwent Universidad Pontificia de Comillas w Madrycie. W latach 1981-2003 Pan Querub był Dyrektorem Generalnym i członkiem Zarządu Glencore España S.A. - spółki działającej w sektorze ropy naftowej, metali i minerałów w Hiszpanii, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. W latach 2000-2003 był również Członkiem Zarządu Asturiana de Zinc, SA, Hiszpania.

czytaj więcej

Prof. Dr Hab. Ryszard Budzik

Członek Rady Nadzorczej

Specjalista ds. organizacji i zarządzania, dyplomowany rzeczoznawca majątkowy (uprawnienia państwowe nr 2519, uprawnienia bankowe nr 1874/XXXIII/01), Członek Śląskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych. Posiada tytuł naukowy – profesor, nadany przez Prezydenta RP roku 2011. Posiada tytuł Prof. dr hab. inż.

czytaj więcej

Piotr Prusakiewicz

Członek Rady Nadzorczej

Absolwent Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej Politechniki Szczecińskiej (2000). W kolejnych latach ukończył Executive MBA w Międzynarodowym Centrum Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego i University of Illinois (2004), studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim (2004) oraz studia podyplomowe z zakresu Zarządzania i Marketingu Szkoły Managerów Politechniki Szczecińskiej (2000).

czytaj więcej

Lidia Banach-Hoheker

Członek Rady Nadzorczej

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, a także programu MBA, w ramach współpracy Uniwersytetu w Bradford z Akademią Koźmińskiego w Warszawie.

czytaj więcej